„E-LEARNINGOVÝ VZDĚLÁVACÍ PORTÁL“

Aktivity projektu

Prostřednictvím tohoto výukového portálu může účastník vzdělávání bezplatně studovat některý z nabízených vzdělávacích kurzů (případně i oba dva):

Základy marketingu a PR

Kreativní marketing

Průběh výuky na výukovém e-learningovém portále v jednotlivých etapách:

1) Registrace

Účastník se musí nejdříve zaregistrovat (účastníkem může být jen osoba, která má zaměstnání a chce si studiem zvýšit svou kvalifikaci). Registraci lze provést v záložce hlavní lišty "registrace". (pole označená červenou hvězdičkou jsou povinná). Po úspěšné registraci získá účastník na mail přístupová hesla do výukové aplikace.

2) Přihlášení + studium

Po zadání přihlašovacích údajů a hesla se účastníkovi zpřístupní celá výuková aplikace. Zde účastník sám studuje. Aplikace je přístupná 24 hodin denně, 365 dní v roce. Účastník kurzu si tedy studium rozdělí libovolně dle svých potřeb. Studovat lze online přímo prostřednictvím této aplikace, anebo je možné si výukový materiál vyexportovat do pdf. dokumentu, uložit a následně pro potřeby studia vytisknout.

3) Případná pomoc/ asistence

V případě potřeby je účastníkovi v aplikaci k dispozici odborný pracovník, na kterého se lze kdykoliv po dobu studia obrátit. Vyřeší případné technické problémy, i problémy související se studiem, atd. Na nástěnce je v aplikaci uveřejněn i manuál, jak s aplikací pracovat. (obsluha aplikace je záměrně nastavena co nejjednodušší formou, aby studium zvládl úplně každý).

4) Úspěšné absolvování kurzu.

Jakmile účastník prostuduje celou problematiku a cítí se být připraven, přihlásí se k testu. Test bude probíhat on-line na vzdělávacím portále. Test je složen ze série otázek týkajících se prostudované problematiky, s variantami odpovědí A, B, C, D (správná je vždy jen jedna odpověď). Před ostrým testem lze vyzkoušet i některé testy nanečisto. Více informací o absolvování testu, počtu pokusů, atd. nalezne účastník po registraci na nástěnce v aplikaci projektu).

5) Získání certifikátu

V případě, že účastník úspěšně složí závěrečný test, může si nechat vygenerovat osvědčení o úspěšném absolvování kurzu a vytisknout (osvědčení je opatřeno podpisem jednatelky společnosti/manažerky projektu).

Veškeré aktivity projektu jsou financovány z Evropského sociálního fondu a státního rozpočtu České republiky.

Vzdělávací programy
Kalendář
«prosinec / 2023»
PoÚtStČtSoNe
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

globcom_esf